Tříkrálová sbírka probíhá letos především online, do pokladničky můžete přispět i na našem Obecním úřadu

6. ledna 2021, 17:00 | Pandemie zasáhne i do průběhu tradiční dobročinné Tříkrálové sbírky, a tak po dobu trvání 5. stupně PES kolednické skupinky do ulic nevyjdou, protože zdraví koledníků a dárců je pro Charitu na prvním místě. O koledu ale lidé nepřijdou. Tři králové dorazí mimořádně online a popřejí lidem štěstí, zdraví a dlouhá léta na www.trikralovasbirka.cz od 1. do 24. ledna 2021. Cíl a motto sbírky zůstávají stejné – hlavní je pomoc nemocným a potřebným lidem v nouzi. V případě návratu do 4. stupně PES je většina Charit připravena na koledování s rouškami.

Letos poprvé nemohou tři králové osobně přinést požehnání do vašich domovů. Z důvodů vládních nařízení tento ročník Tříkrálové sbírky proběhne pouze v on-line podobě.

Pokud byste i přesto rádi přispěli na dobrou věc a pomohli potřebným v našem regionu, můžete sbírku podpořit hned několik způsoby.

• Pomocí platební brány na https://www.trikralovasbirka.cz/
  • Pomocí QR kódu ve vaší bankovní aplikaci (QR kód v příloze)
  • Příspěvkem na sbírkový účet 66008822/0800 VS:77708004
  • Dárcovskou SMS ve tvaru DMS KOLEDA 30, 60 nebo 90 na 87777