Tříkrálová sbírka v Sedlištích vynesla přes 11 tisíc korun

13. února 2021, 11:58 | Nestihli jste přispět do statických kasiček a rádi byste podpořili dobrou věc? Do online kašičky můžete přispět do 30. dubna na www.trikralovasbirka.cz.

Letošní Tříkrálová sbírka se od předchozích ročníků zásadně lišila. Skupinky koledníků nemohly vyrazit do ulic našich obcí, a tak se k vám tříkrálové poselství mohlo donést pouze online. O to víc bychom chtěli poděkovat dárcům, kteří přispěli do virtuální kasičky nebo do pokladniček, které byly umístěny na veřejných místech jako jsou obecní úřady, kostely nebo obchody.  Právě díky pomoci vás všech se podařilo do tříkrálových pokladniček ve vaší obci vybrat krásných 11 346 korun. Příspěvky využijeme v Domě pokojného stáří a Oáze pokoje na opravy a rekonstrukce budov, zdokonalíme fungování Beskydského centra duševního zdraví, rozšíříme nabídku terapií pro naše klienty nebo podpoříme projekt doučování.

Nestihli jste přispět do statických kasiček a rádi byste podpořili dobrou věc? Do online kašičky můžete přispět do 30. dubna na www.trikralovasbirka.cz

Tříkrálová sbírka v Sedlištích vynesla přes 11 tisíc korun